Przejdź do treści głównej

Rzeszów. Konkurs dotacyjny: Kompleksowe poradnictwo konsumenta oraz edukacja konsumencka młodzieży w szkołach publicznych

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-12-27, 14:22
archiwalne
Prezydent Miasta Rzeszowa ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie ochrony praw konsumentów w 2018 roku pod nazwą: „Kompleksowe poradnictwo konsumenta oraz edukacja konsumencka młodzieży w szkołach publicznych na terenie Miasta Rzeszowa”. Oferty można składać do 16 stycznia 2018 r.

Wysokość zaplanowanych środków 40 000,00 zł (słownie złotych: czterdzieści tysięcy).

Forma zlecenia realizacji zadania publicznego: wsparcie wykonania zadania publicznego, wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie jego realizacji.

Dotacja z budżetu Miasta Rzeszowa nie może przekroczyć 85 % kosztów wykonania zadania.

Przedmiotem zlecenia jest wykonanie działań z zakresu upowszechniania i ochrony praw konsumentów, oraz działalności edukacyjnej młodzieży szkół publicznych Miasta. Realizacja tych zadań powinna przyczynić się przede wszystkim do wprowadzenia elementów wiedzy konsumenckiej w programach nauczania w szkołach publicznych Miasta, ale także zapewnić upowszechnienie wiedzy i świadomości konsumenckiej mieszkańców Rzeszowa poprzez zwiększenie dostępu do informacji i usług prawniczych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Miasta Rzeszowa
Data wydarzenia: od 2017-12-27 do 2018-01-16
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • konsumenci
  • młodzież
  • poradnictwo obywatelskie