Przejdź do treści głównej

Poznań. Konkurs dotacyjny: Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-12-06, 11:29
archiwalne
Prezydent Miasta Poznania ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań miasta Poznania w obszarze kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2018 roku w zakresie zadań priorytetowych nr 4, 5. Oferty należy składać do 18 grudnia 2017 r.

Składanie ofert odbywa się dwuetapowo:

Wersję elektroniczną oferty należy wygenerować i złożyć za pomocą dedykowanej platformy – Generatora Ofert - Witkac.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 grudnia 2017 roku, do godz. 15.30.

Wygenerowane w Generatorze Ofert, wydrukowane potwierdzenie złożenia oferty należy podpisać i złożyć (pocztą lub osobiście) w Biurze Podawczym Urzędu Miasta Poznania (parter), plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań, w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia wersji elektronicznej oferty, jednak nie później niż do 21 grudnia 2017 roku, godz. 15.30.

W przypadku potwierdzenia złożenia oferty przesyłanego pocztą lub kurierem decyduje data wpływu przesyłki do Urzędu Miasta Poznania.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Miasta Poznania
Data wydarzenia: od 2017-12-06 do 2017-12-18
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • animacja
  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • sztuka
  • współpraca międzynarodowa