Przejdź do treści głównej

Konkurs dotacyjny: Prowadzenie Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej na osiedlu Nowy Dwór we Wrocławiu

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-12-05, 10:17
archiwalne
Prezydent Wrocławia ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. Prowadzenie Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej na osiedlu Nowy Dwór we Wrocławiu w roku 2018. Oferty należy składać do 18 grudnia 2017 r.

Zadanie polegać ma na aktywizacji i integracji społeczności lokalnej wolnej od nałogów poprzez:
1. Prowadzenie Centrum przez min. 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) w łącznym wymiarze godzin nie mniejszym niż 35 godzin tygodniowo, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
2. Prowadzenie różnego rodzaju ogólnodostępnych zajęć dla mieszkańców Wrocławia, które będą miały charakter bezpłatny (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) i/lub odpłatny.
3. Prowadzenie zajęć sportowych polegających na nauce i doskonaleniu umiejętności wspinaczki sportowej oraz popularyzacji innych form aktywności fizycznej, w tym sportów nieolimpijskich.
4. Prowadzenie zajęć kulturalnych i artystycznych m.in.: spotkań z interesującymi ludźmi, zajęć edukacyjnych np. z grami planszowymi, zajęć muzycznych czy różnego rodzaju wystawy.
5. Wykorzystanie w działalności Centrum technologii multimedialnych oraz mediów elektronicznych (np. portali społecznościowych czy newsletterów) m.in. do promocji Centrum.
6. Produkcję i dystrybucję materiałów reklamowych i medialnych promujących Centrum na Nowym Dworze, ale i w całym Wrocławiu.
7. Zorganizowanie wolontariatu wokół Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej m.in. do pomocy przy prowadzeniu różnych form aktywności fizycznej, w tym sportów nieolimpijskich.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Miasta Wrocławia
Data wydarzenia: od 2017-12-05 do 2017-12-18
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • edukacja informatyczna
  • kultura i sztuka
  • rekreacja
  • rozwój lokalny
  • sport
  • wspólnoty i społeczności lokalne