Przejdź do treści głównej

Wyniki Funduszu Inicjatyw Wolontariackich

autor(ka): Natalia Meszko
2017-10-11, 11:00
archiwalne
Wiemy już, jakie inicjatywy wolontariackie zostaną zrealizowane w Gdańsku przy wsparciu z Funduszu Inicjatyw Wolontariackich.

I edycja konkursu organizowanego w ramach przygotowań do tegorocznych obchodów Gdańskiego Tygodnia Wolontariatu cieszyła się dużym zainteresowaniem, a projekty, które napłynęły do biura Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku, odznaczały się dużą pomysłowością i kreatywnością gdańskich wolontariuszy.

Lista inicjatyw, którym Kapituła Funduszu postanowiła przyznać wsparcie, znajduje się na stronie:
http://tydzienwolontariatu.pl/2017/10/10/fundusz-inicjatyw-wolontariackich/ Wśród projektów, którym zostało przyznane wsparcie, znajdą się zarówno inicjatywy realizowane bezpośrednio na rzecz mieszkańców Gdańska lub adresowane do podopiecznych gdańskich organizacji pozarządowych, spotkania integracyjne, sieciujące, promujące wolontariat i zachęcające mieszkańców Gdańska do podejmowania takiej formy aktywności społecznej, jak również podjęte zostaną działania mające na celu wzmocnienie i rozwój wiedzy, umiejętności oraz kompetencji wolontariuszy działających w gdańskich fundacjach i stowarzyszeniach.

Każda inicjatywa zostanie wsparta kwotą 500 zł. Projekty będą realizowane w okresie między 16 października a 19 listopada. O szczegółach realizowanych inicjatyw będziecie mogli przeczytać na naszej stronie www.tydzienwolontariatu.pl – zapraszamy do śledzenia bieżących informacji.

Fundusz Inicjatyw Wolontariackich jest finansowany ze środków Gminy Miasta Gdańska w ramach konkursu dla organizacji pozarządowych.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku
Data wydarzenia: od 2017-10-11 do 2017-10-31
Organizator:

Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku

Adres:

Plac Solidarności 1, 80-863 Gdańsk, woj. PM

Tel.:

58 772 42 19

E-mail:

kontakt@tydzienwolontariatu.pl

Www:

http://www.tydzienwolontariatu.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • wolontariat