Przejdź do treści głównej

Konkurs HUMAN SMART CITIES: Zmiana regulaminu oraz wydłużenie terminu składania fiszek

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2017-10-08, 21:14
archiwalne
Ministerstwo Rozwoju informuje, że ze względu na innowacyjną, nowatorską i z tego powodu trudną dla wielu potencjalnych wnioskodawców tematykę uruchomionego konkursu dotacji pt. "HUMAN SMART CITIES. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców" podjęło decyzję o przedłużeniu terminu składania fiszek projektowych do 24 listopada 2017 r. (pkt. 15.1 Regulaminu konkursu).

Ponadto, zmieniono sposób wskazania daty granicznej przyjmowania fiszek projektowych z daty stempla pocztowego na datę wpływu (pkt 14.2 i 15.1 Regulaminu).

Dodatkowo, z uwagi na brak definicji obszaru funkcjonalnego miasta, wskazanego w punkcie 8.1 Regulaminu, pociągający za sobą pytania ze strony wnioskodawców, zdecydowano się wprowadzić odpowiednie zapisy doprecyzowujące powyższe pojęcie.

W pozostałym zakresie Regulamin pozostał niezmieniony.

Zmieniony regulamin dostępny jest na stronie konkursu.

Jednocześnie zaplanowano zorganiozowanie dodatkowego spotkania informacyjnego, które odbędzie się 24 października 2017 r. w Gdyni. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na stronie www.popt.gov.pl/strony/o-programie/szkolenia/human-smart-cities-inteligentne-miasta-wspoltworzone-przez-mieszkancow-spotkania-informacyjne.

Informacje na temat konkursu HUMAN SMART CITIES


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Strona Programu Pomoc Techniczna
Data wydarzenia: od 2017-07-18 do 2017-11-24
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność obywatelska
  • fundusze strukturalne
  • miasto
  • nowe technologie
  • rozwój lokalny
  • rozwój regionalny
  • wspólnoty i społeczności lokalne
  • współpraca z administracją