Przejdź do treści głównej

Gdańsk. Nabór do Funduszu Inicjatyw Wolontariackich na półmetku

autor(ka): Natalia Meszko
2017-09-28, 03:45
archiwalne
Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku i Miasto Gdańsk wraz z partnerami zapraszają do aplikowania o wsparcie realizacji inicjatyw wolontariackich w ramach Funduszu Inicjatyw Wolontariackich. Wnioski przyjmowane są do 6 października do godz. 17:00.

Przypominamy, że wciąż trwa nabór wniosków na wsparcie realizacji przedsięwzięć w ramach "Funduszu Inicjatyw Wolontariackich".

W ramach Funduszu mieszkańcy Gdańska mogą pozyskać dofinansowanie na wsparcie realizacji projektów wolontariackich, realizowanych przy organizacji lub instytucji, w której działają jako wolontariusze. O dofinansowanie mogą ubiegać się także grupy nieformalne, działające niezależnie od organizacji pozarządowych.

Dofinansowanie można przeznaczyć na realizację dowolnej inicjatywy wolontariackiej lub też na wsparcie samej grupy wolontariuszy (np. zorganizowanie szkolenia czy zakup materiałów, które są niezbędne w działaniach wolontariackich).

Planujemy dofinansowanie 10 inicjatyw. Maksymalna kwota wsparcia wynosi 500 zł. Inicjatywy można realizować w okresie od 16 października do 19 listopada br. Efekty zrealizowanych inicjatyw będą prezentowane m.in. w czasie Gdańskiego Tygodnia Wolontariatu.

W jaki sposób można wziąć udział w konkursie?

Krok 1: Odwiedź stronę: www.tydzienwolontariatu.pl i zapoznaj się z regulaminem konkursu. Znajdziesz tam również wniosek konkursowy.

Krok 2: Znajdź grupę min. 4 osób, z którymi stworzysz grupę inicjatorów inicjatywy.

Krok 3: Opiszcie swój pomysł na inicjatywę we wniosku konkursowym.

Krok 4: Złóżcie wniosek w biurze Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku.

Wnioski przyjmowane są do dnia 6 października do godz. 17:00 w biurze Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku (plac Solidarności 1, Gdańsk, III piętro, pok. 3.28).

Masz pytania? Napisz do nas:

Fundusz Inicjatyw Wolontariackich, realizowany w ramach projektu „Promocja i rozwój gdańskiego wolontariatu” (komponent „Gdański Tydzień Wolontariatu”), jest finansowany ze środków Gminy Miasta Gdańska w ramach konkursu dla organizacji pozarządowych.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: własne
Miejsce: Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku, plac Solidarności 1, 80-863 Gdańsk, woj. pomorskie
Data wydarzenia: od 2017-09-28 do 2017-10-06
Organizator:

Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku

Adres:

Plac Solidarności 1, 80-863 Gdańsk, woj. PM

Tel.:

58 772 42 17

E-mail:

gdansk@wolontariat.org.pl

Www:

http://www.tydzienwolontariatu.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • grupy nieformalne
  • organizacje pozarządowe
  • wolontariat