Przejdź do treści głównej

Program grantowy Funduszu Wyszehradzkiego

autor(ka): Ada Gawrysiak
2017-09-18, 10:06
archiwalne
Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki_logo
Do 1 października 2017 roku jest możliwość aplikowania o wsparcie finansowe do programu grantowego Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego. Masz pomysł na projekt który wspiera rozwój współpracy regionalnej pomiędzy krajami V4 ale brakuje Ci środków finansowych na jego realizacje? Aplikuj!

Do 1 października 2017 roku można zgłaszać swoje projekty do Programu Grantowego Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Granty Wyszehradzkie oferują dofinansowanie dla organizacji z krajów Grupy Wyszehradzkiej oraz wszystkich innych krajów, które wspieraja poprzez swój projekt rozwój współpracy regionalnej pomiędzy krajami V4 oraz projektów, które mają na celu promocję innowacyjności oraz stabilności w Europie Centralnej i Wschodniej.

Przez ostatnie 17 lat działalności Fundusz wsparł finansowo ponad 5,000 projektów, tym samym zachęcając do współpracy organizacje pozarządowe, społeczne, instytucje publiczne, władze lokalne, a także instytucje edukacyjne oraz badawcze, w tym szkoły i uniwersytety.

Termin na nadsyłanie aplikacji upływa 1 października. Jest to ostatnia możliwość, aby zaaplikować o dofinansowanie w tym roku. Otwarcie kolejnego cyklu aplikacji planowane jest na dzień 1 stycznia 2018.

www.visegradfund.org

email:

phone: +421 259 203 811


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki
Data wydarzenia: od 2017-09-18 do 2017-10-01
Organizator:

Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Adres:

Hviezdoslavovo n. 9, Bratysława,

Tel.:

+421 259 203 811

E-mail:

interns@visegradfund.org

Www:

http://visegradfund.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • działalność międzynarodowa
  • konkursy interdyscyplinarne
  • partnerstwa międzynarodowe
  • współpraca międzynarodowa