Przejdź do treści głównej

Woj. małopolskie. II tura naboru na innowacje społeczne – złóż wniosek i zyskaj grant

archiwalne
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie, od sierpnia 2016 roku realizuje projekt Małopolski Inkubator Innowacji społecznych, w ramach którego poszukuje innowacyjnych rozwiązań w obszarze usług opiekuńczych na rzecz osób niepełnosprawnych, starszych i ich opiekunów. Początkowy harmonogram działań zakładał przeprowadzenie dwóch tur konkursu, a tym samym dwukrotny nabór Innowatorów, którzy będą mogli ubiegać się o grant na przetestowanie własnego, innowacyjnego rozwiązania.

Zainteresowanie konkursem daleko wykroczyło poza plany i założenia realizatorów, wskazując na ogromny potencjał Małopolan w zakresie kreowania nowych, niestandardowych rozwiązań, które mogą korzystnie wpłynąć na jakość życia w województwie. Mając zawsze na uwadze dobro mieszkańców Małopolski i nieustannie dbając o podnoszenie jakości ich życia, ROPS w Krakowie zdecydował się wyjść naprzeciw potrzebom i ogłosić dodatkowy nabór dla wszystkich zainteresowanych tematyką innowacji społecznych, którzy z różnych przyczyn nie wzięli udziału w pierwszej edycji konkursu.

I tura konkursu została rozstrzygnięta w czerwcu br., a do ogłoszenia kolejnej zaplanowanej zostało jeszcze kilka miesięcy. Z uwagi na ogromne zainteresowanie konkursem, poparte liczbą maili i telefonów od osób zaangażowanych, Pani Wioletta Wilimska, Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie, zarządziła II turę konkursu na przetestowanie innowacyjnych rozwiązań na rzecz osób zależnych.

Projekty opisany na formularzu wniosku wraz ze wskazanymi załącznikami można składać w terminie od 07.09.2017 do 21.09.2017, na adres mailowy: .

Więcej informacji znajduje się na stronie www.rops.krakow.pl, w zakładce: Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych. Zapraszamy!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie
Data wydarzenia: od 2017-09-07 do 2017-09-21
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • innowacje
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • polityka społeczna
  • seniorzy