Przejdź do treści głównej

Nabór na wizyty studyjne w ramach Grantów Norweskich i EOG

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-09-12, 14:50
archiwalne
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Fot. Tomasz Kaczor, ngo.pl
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zachęca do wzięcia udziału w naborze na wizyty studyjne w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej - część "b" dla Programu "Konserwacja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego" dla podmiotów z sektora kultury z Polski i instytucji pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii. Termin trwania naboru: do wyczerpania alokacji, jednak nie później niż do 31 października 2017 r.

Dofinansowanie w ramach naboru można uzyskać na wizytę studyjną przedstawicieli polskiej instytucji w Norwegii, Islandii albo Liechtensteinie lub na przyjęcie przedstawicieli instytucji z Państw-Darczyńców w Polsce. Celem wizyt studyjnych ma być wzmocnienie współpracy dwustronnej oraz wymiana dobrych praktyk w obszarze kultury.

Nabór skierowany jest do polskich wnioskodawców, tj. instytucji kultury, publicznych szkół i uczelni artystycznych, uczelni publicznych, archiwów państwowych, jednostek samorządu terytorialnego, kościołów i związków wyznaniowych oraz organizacji pozarządowych ze sfery kultury.

Szczegółowe informacje na temat naboru


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Data wydarzenia: od 2017-09-12 do 2017-10-31
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • architektura
  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • ochrona zabytków
  • rewitalizacja
  • sztuka
  • współpraca międzynarodowa