Przejdź do treści głównej

Konkurs dotacyjny: Doskonalenie umiejętności w obszarze reagowania na zagrożenia, bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-08-11, 14:29
archiwalne
Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2017 zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego z zakresu: doskonalenia umiejętności w obszarze reagowania na zagrożenia, bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa, realizowanego przez organizacje pozarządowe we współpracy ze służbami, inspekcjami, strażami. Oferty należy składać do 1 września 2017 r.

Konkurs ma na celu realizację zadania publicznego z zakresu doskonalenia umiejętności w obszarze reagowania na zagrożenia, bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa. Zadanie to, ma na celu doskonalenie współpracy pomiędzy organizacjami pożytku publicznego, a podmiotami ustawowo odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo publiczne w regionie, uczestniczącymi w systemie bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs

 

 


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Data wydarzenia: od 2017-08-11 do 2017-09-01
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • bezpieczeństwo
  • ratownictwo
  • współpraca z administracją