Przejdź do treści głównej

Konkurs dotacyjny: Prowadzenie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-08-10, 15:41
archiwalne
Prezydent Wrocławia ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. Prowadzenie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego. Oferty należy składać do 1 września 2017 r.

Zadanie polegać ma na prowadzeniu wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego dla mieszkańców Wrocławia w lokalu przystosowanym do tego typu działalności.

Oferent, którego oferta zostanie wybrana w otwartym konkursie ofert, zapewni obsługę wypożyczalni – doświadczony personel, którego zadaniem będzie wydawanie i odbiór sprzętu oraz doradztwo jaki sprzęt jest najlepszym rozwiązaniem w danym przypadku.

Wypożyczalnia będzie czynna w dni robocze w godzinach od 9.00 do 15.00 lub dłużej.

Oferent, którego oferta zostanie wybrana w otwartym konkursie ofert, będzie zobowiązany do prowadzenia ewidencji wypożyczeń oraz pobierania kaucji za wypożyczony sprzęt. Wpłacona kaucja będzie zwracana po oddaniu sprzętu biorącemu do używania.

Oferent zobowiązany jest do zapewnienia w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego w szczególności w postaci: łóżek rehabilitacyjnych, wózków rehabilitacyjnych, kul, balkoników, materacy przeciwodleżynowych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Miasta Wrocławia
Data wydarzenia: od 2017-08-10 do 2017-09-01
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • chorzy
  • ochrona zdrowia
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • seniorzy