Przejdź do treści głównej

Nabór w programie „Europa dla obywateli”

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2017-07-13, 09:51
archiwalne
http://www.sxc.hu/photo/569804
Agencja Wykonawcza ds. Kultury, Edukacji i Sektora Audiowizualnego otworzyła nabór wniosków w programie „Europa dla obywateli” na projekty w ramach Komponentu 2: Partnerstwo miast i Sieci miast - z terminem aplikacji do 1 września 2017 r.

Wnioski na projekty można składać w ramach działań:

  • Komponent 2, Działanie 2.1 Partnerstwo miast
  • Komponent 2, Działanie 2.2 Sieci miast

Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem o dofinansowanie Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” w Polsce zachęca do zapoznania się z nową wersją Przewodnika po programie „Europa dla obywateli” (aktualna wersja obowiązuje od stycznia 2017 r.).

Ostateczny termin składania wniosków to 1 września 2017 r., godz. 12:00 czasu brukselskiego.

Wszelkie informacje dotyczące trwającego naboru znajdują się na stronie Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego.

Szczegółowa instrukcja ułatwiająca aplikację dostępna jest na stronie Punktu Kontaktowego w zakładce „Jak złożyć wniosek”.

Punkt Kontaktow zachęca też do wzięcia udziału w jednym ze spotkań informacyjnych, podczas których szczegółowo omówione zostaną wytyczne dotyczące przygotowywania projektów i składania wniosków. Informacje na temat terminów i miejsc planowanych wydarzeń znajdują się w zakładce szkolenia.


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli”
Data wydarzenia: od 2017-07-13 do 2017-09-01
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • edukacja
  • integracja europejska
  • kultura
  • miasto
  • współpraca międzynarodowa