Przejdź do treści głównej

Łódź. Konkurs dotacyjny: Organizacja i przeprowadzanie cyklu spotkań edukacyjnych w projekcie „60+WOLONTARIAT”

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-07-04, 13:28
archiwalne
Prezydent Miasta Łodzi ogłosiła otwarty konkurs ofert w formie wsparcia realizacji zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym, dotyczącego aktywizacji społecznej najstarszych mieszkańców Miasta Łodzi oraz promowania idei wolontariatu, polegającego na organizacji i przeprowadzaniu cyklu spotkań edukacyjnych w ramach projektu „60+WOLONTARIAT”. Oferty należy składać do 24 lipca 2017 r.

Rodzaj zadania i wysokość środków publicznych, które Miasto ma zamiar przeznaczyć na realizację tego zadania, a także termin realizacji zadania:
Organizacja i przeprowadzanie cyklu spotkań edukacyjnych w ramach projektu „60+WOLONTARIAT”. Łączna wysokość zaplanowanych środków - 32 960,00 zł.

Termin realizacji zadania - od dnia podpisania umowy, nie wcześniej niż od 3 lipca 2017 r., nie później niż do 30 grudnia 2017 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Miasta Łodzi
Data wydarzenia: od 2017-07-04 do 2017-07-24
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja
  • integracja społeczna
  • polityka społeczna
  • seniorzy
  • wolontariat