Przejdź do treści głównej

Konkurs grantowy Pozytywnie Otwarci - ostatnie dni na przesłanie projektu!

autor(ka): Pozytywnie Otwarci
2017-06-20, 13:32
archiwalne
http://www.sxc.hu/photo/878051
To już ostatnie dni, żeby wziąć udział w siódmej edycji konkursu grantowego Pozytywnie Otwarci, którego celem jest popularyzacja profilaktyki HIV/AIDS oraz zwiększanie w społeczeństwie wiedzy o życiu z tym wirusem.

To już ostatni dzwonek na przedstawienie ciekawego projektu dotyczącego popularyzacji profilaktyki HIV/AIDS oraz zwiększania w społeczeństwie wiedzy o życiu z tym wirusem, na którego realizację można otrzymać grant w wysokości do 20 tys. złotych od firmy Gilead Sciences Poland. W konkursie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe, organy samorządów lokalnych i publicznych placówek ochrony zdrowia. Zgłoszenia można przesyłać do 30.06.2017 r., a decyduje data stempla pocztowego!

Poniżej przypominamy tegoroczne tematy konkursowe:

• Edukacja w obszarze profilaktyki HIV/AIDS oraz chorób przenoszonych drogą płciową skierowana do osób młodych, prowadzona na imprezach masowych i w przestrzeni miejskiej.

• Edukacja i aktywizacja osób, które otrzymały wynik pozytywny testu na HIV w celu skrócenia czasu upływającego od momentu wykrycia zakażenia do rozpoczęcia terapii.

• Edukacja par planujących posiadanie potomstwa w celu zwiększenia liczby testów w kierunku HIV wykonywanych przez kobiety w ciąży.

• Działania edukacyjne i informacyjne z zakresu HIV/AIDS prowadzone przez infolinię lub inne kanały zakładające komunikację bezpośrednią.

Obowiązujący w tym roku regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.pozytywnieotwarci.pl

Zapraszamy do udziału w Konkursie!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Pozytywnie Otwarci
Miejsce: Polska
Data wydarzenia: od 2017-06-20 do 2017-06-30
Organizator:

Pozytywnie Otwarci

Www:

http://www.pozytywnieotwarci.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • chorzy
  • edukacja
  • ochrona zdrowia
  • problemy społeczne, uzależnienia, profilaktyka