Przejdź do treści głównej

Działaj Lokalnie - nabór wniosków do II tury konkursu Działaj Lokalnie X – 2017 r.

autor(ka): Wioletta Anuszkiewicz
2017-06-19, 09:26
archiwalne
Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny z przyjemnością informuje, iż rozpoczęła się II tura naboru do lokalnego konkursu grantowego w ramach Programu „Działaj Lokalnie X – 2017”. Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków do 20 czerwca 2017 r.

W II edycji Programu „Działaj Lokalnie X” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Założenia i cele konkursu oraz wszystkie niezbędne wytyczne, z którymi należy się zapoznać przed złożeniem wniosku o dotację znajdują się w Regulaminie konkursu.

Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków, który jest dostępny pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/ do dnia 20 czerwca 2017 roku.

W konkursie nie należy składać wersji papierowych wniosków. Data złożenia wniosku jest jednoznaczna z datą złożenia go w generatorze.

W konkursie o dofinansowanie nie mogą ubiegać się organizacje, które otrzymały dotację w tym roku z „Działaj Lokalnie X”.

Dodatkowe informacje na temat konkursu realizowanego w ramach „Działaj Lokalnie X – 2017 r.” można uzyskać pisząc na adres e-mail:

Zachęcam do udziału Zbigniew Mieruński

Prezes Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny

Konkurs dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Gołdapski Fundusz Lokalny oraz ze środków: gmin: Banie Mazurskie, Budry, Dubeninki, Gołdap, Kowale Oleckie, Pozezdrze i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi.


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny
Miejsce: Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny, Wolności 11, 19-500 Gołdap, woj. warmińsko-mazurskie
Data wydarzenia: od 2017-06-19 do 2017-06-20
Organizator:

Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny

Adres:

Wolności 11, 19-500 Gołdap, woj. Warmińsko-mazurskie

Tel.:

511128606, 508118968

Faks:

---

E-mail:

gofund@wp.pl

Www:

http://www.funduszgoldap.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • edukacja
  • edukacja kulturalna
  • edukacja obywatelska
  • grupy nieformalne
  • organizacje pozarządowe
  • rozwój lokalny
  • wieś
  • wspólnoty i społeczności lokalne