Przejdź do treści głównej

Konkurs na Mikrogranty pn. Centrum dla Rodziny

autor(ka): Natalia Gniatczyk-Kuczyńska
2017-06-13, 09:43
archiwalne
Zapraszamy grupy nieformalne do udziału w konkursie pn. Centrum dla Rodziny na najlepsze projekty w obszarze działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, mających na celu aktywizowanie lokalnych społeczności wokół zadań związanych z rodziną, macierzyństwem i rodzicielstwem o charakterze dobra wspólnego.

Stowarzyszenie Instytut Zachodni i Stowarzyszenie Dorośli-Dzieciom zapraszają grupy nieformalne z całej Polski (co najmniej 3 osoby posiadające Patrona w postaci organizacji pozarządowej) do udziału w konkursie na Mikrogranty Centrum dla Rodziny współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w zakresie aktywności, wspierania rodziny, macierzyństwa i rodzicielstwa. Kwota udzielanego Mikrograntu to 5.000 zł.

Głównym założeniem Konkursu jest zachęcenie mieszkańców i lokalnych organizacji do działań dla dobra wspólnego. Promowane będą działania i inicjatywy na rzecz aktywności, wspierania rodziny, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Grupy zainteresowane udziałem w konkursie muszą posiadać Patrona, który w statucie ma zapis, iż może podejmować działania na rzecz rodziny.

Do dyspozycji potencjalnych Realizatorów Mikrograntów będzie uruchomiona infolinia, obsługiwana w każdy wtorek w godzinach 8.00-11.00 oraz w czwartek 12.00-15.00 pod numerem telefonu 784 878 240 . Zachęcamy również do korzystania z kontaktu mailowego pod adresem .

Szczegółowe informacje oraz dokumenty konkursowe znajdują się na stronie internetowej www.dzialamyrazem.pl.

Zapraszamy!

Nabór ofert trwa od 13 marca do 31 lipca bądź do wyczerpania środków.


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Instytut Zachodni
Miejsce: Stowarzyszenie instytut Zachodni, Wojskowa, Poznań, woj. wielkopolskie
Data wydarzenia: od 2017-03-13 do 2017-07-31
Organizator:

Stowarzyszenie Instytut Zachodni

Adres:

Wojskowa, Poznań, woj. wielkopolskie

Tel.:

784 878 240

E-mail:

ngo@dzialamyrazem.pl

Www:

http://www.dzialamyrazem.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • grupy nieformalne
  • rodziny
  • rozwój lokalny