Przejdź do treści głównej

Program HORIZON 2020: Konkurs "Nauka dla społeczeństwa i z udziałem społeczeństwa"

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2017-06-05, 21:08
archiwalne
Komisja Europejska otworzyła 4 maja 2017 r. kolejny konkurs w obszarze „Nauka dla społeczeństwa i z udziałem społeczeństwa”. Tematyka konkursu na rok 2017 dotyczy m.in. zmian instytucjonalnych w kontekście równości płci w badaniach, zarządzania badaniami (aspekty etyczne technologii IT, wsparcie dla wysoko wykwalifikowanych naukowców-uchodźców) czy rozwoju nowoczesnych metod nauczania pozaszkolnego.

Szczegółowe informacje i opisy otwartych tematów konkursowych dostępne są na Portalu Uczestnika, a materiały ze spotkań brokerskich, które odbyły się w marcu 2017 r. (w tym profile uczestników i pomysły na projekty) znajdują się na stronie internetowej wydarzenia.

Data zamknięcia konkursu to 30 sierpnia 2017 r.

W przypadku zainteresowania udziałem w konkursie Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej zaprasza do kontaktu i konsultacji: , tel. kom. 664 032 125.


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej
Data wydarzenia: od 2017-05-04 do 2017-08-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • antydyskryminacja
  • edukacja
  • kobiety
  • nauka i technika
  • obcokrajowcy, migranci
  • równość