Przejdź do treści głównej

Konkurs dotacyjny: Realizacja zadania publicznego „Warsztaty Świadomości Onkologicznej”

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-05-31, 12:25
archiwalne
Zarzad Województwa Pomorskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację w 2017 roku przez organizacje pozarządowe zadania „Warsztaty Świadomości Onkologicznej”. Oferty należy składać do 25 czerwca 2017 r.

Warsztaty Świadomości Onkologicznej składające się z następujących części:
1. warsztaty świadomości onkologicznej skierowane do pracowników pomorskich zakładów pracy, a mające na celu zwrócenie uwagi na czynniki ryzyka chorób nowotworowych, potrzebę profilaktyki i także sposób radzenia sobie z chorobą;
2. warsztaty świadomości onkologicznej dla pracowników podmiotów leczniczych udzielających świadczeń w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia chorób nowotworowych w zakresie lepszej komunikacji z pacjentem, obniżenia lęku przed chorobą i radzenia sobie ze stresem w pracy.

Oferty na realizację zadania publicznego należy składać za pośrednictwem serwisu witkac.pl oraz w formie papierowej, w postaci wydruku oferty wypełnionej w przedmiotowym serwisie.

Termin składania ofert: w formie elektronicznej upływa z dniem 25.06.2017 r. o godzinie 23:59, w formie papierowej – upływa z dniem 27.06.2017 r. o godz. 15:45.

UWAGA: Oferta powinna być złożona zarówno w formie elektronicznej i papierowej. Złożenie oferty tylko w jednej formie będzie traktowane jako brak złożenia oferty!

Oferty można składać osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego lub przesłać listem poleconym na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ul. Okopowa 21/27 80-810 Gdańsk.

Decyduje data wpływu oferty do siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Data wydarzenia: od 2017-05-31 do 2017-06-25
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ochrona zdrowia