Przejdź do treści głównej

Konkursy dotacyjne: Realizacja zadań publicznych z dziedziny ochrony i promocji zdrowia

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-05-19, 16:23
archiwalne
Zarząd Województwa Wielkopolskiego Ogłoszenie otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego z dziedziny ochrony i promocji Zdrowia w latach 2017 i 2018. Oferty należy składać do 12 czerwca 2017 r.

Ogłoszone konkursy:

I. Działania na rzecz poprawy jakości życia w sferze psychospołecznej osób żyjących z HIV, chorych na AIDS i ich rodzin oraz profilaktyki zakażeń HIV w ramach „Harmonogramu realizacji Krajowego Programu Zwalczania AIDS i Zapobiegania Zakażeniom HIV opracowanego na lata 2017-2021”

Cel konkursu:

Celem konkursu jest wyłonienie oferty i zlecenie organizacjom pozarządowym rozszerzenia działalności Punktu Konsultacyjno-Diagnostycznego (PKD) wykonującego badania w celu wykrycia zakażenia HIV, anonimowo i bezpłatnie, połączonego z poradnictwem przed i po teście zgodnie ze standardami Krajowego Centrum ds. AIDS.

II. „Promowanie i wspieranie działań na rzecz zdrowia psychicznego mieszkańców Wielkopolski”

Cel konkursu:

Celem konkursu jest wyłonienie ofert i zlecenie opracowania i przeprowadzenia działań informacyjno-edukacyjnych o zasięgu ponadlokalnym dla mieszkańców Wielkopolski w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia psychicznego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Data wydarzenia: od 2017-05-19 do 2017-06-12
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • chorzy
  • ochrona zdrowia
  • problemy społeczne, uzależnienia, profilaktyka
  • rodziny