Przejdź do treści głównej

Nabór wniosków do programu dożywiania Pajacyk na rok szkolny 2017/2018

autor(ka): Magdalena Szymczak
2017-05-19, 15:48
archiwalne
Polska Akcja Humanitarna zaprasza do składania wniosków. Od 10 maja do 10 lipca można składać wnioski na dofinansowanie dożywiania w ciągu roku szkolnego 2017/2018 (decyduje data stempla pocztowego). O pomoc w sfinansowaniu posiłków mogą zwracać się szkoły podstawowe, gimnazja i samodzielne świetlice.

Podstawą uzyskania przez placówkę dofinansowania z programu Pajacyk jest właściwie wypełniony formularz wniosku, zawierający w części formalnej: szczegółowe dane adresowe szkoły lub świetlicy i informacje o dotychczasowym dożywianiu; w części merytorycznej: informacje o sytuacji społeczności lokalnej oraz typowanych do dożywiania dzieci na terenie obejmowanym przez szkołę lub świetlicę na podstawie danych statystycznych oraz obserwacji.

UWAGA!

Od tego roku można wypełnić formularz online dostępny na stronie http://www.pajacyk.pl/nabor/zgloszenia

lub

Pobrać formularz ze strony http://www.pajacyk.pl/nabor/zgloszenia i wysłać poczta tradycyjną na adres: Polska Akcja Humanitarna, ul. Wita Stwosza 2, 87-100 Toruń

W sprawach związanych z prawidłowym wypełnianiem wniosków można kontaktować się telefonicznie z Magdaleną Szymczak, Koordynatorką Programu Dożywiania w Polsce pod nr telefonu (56) 65 21 368 lub droga mailową

Wypełnienie wniosku i przesłanie go do Fundacji nie gwarantuje otrzymania dofinansowania.

Fundacja kontaktuje się z placówkami, które spełniły kryteria wymagane do zakwalifikowania się do dożywiania w roku szkolnym 2017/2018.

Pełna lista placówek zakwalifikowanych do programu zostanie opublikowana na stronie internetowej PAH 1 września 2017 roku.

UWAGA! Wraz z naborem na rok szkolny 2017/2018 wprowadzono nowy formularz wniosku o dofinansowanie dożywiania. Wnioski wypełnione na starym formularzu nie będą rozpatrywane.


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Polska Akcja Humanitarna
Data wydarzenia: od 2017-05-10 do 2017-07-10
Organizator:

Polska Akcja Humanitarna

Adres:

Wita Stwosza 2, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie

Tel.:

56 65 21 368

E-mail:

pajacyk@pah.org.pl

Www:

http://www.pajacyk.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • oświata
  • przeciwdziałanie ubóstwu