Przejdź do treści głównej

Wyniki konkursu MSZ: Zapewnienie wkładów własnych na realizację przedsięwzięć humanitarnych na Bliskim Wschodzie - unieważnienie

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-05-12, 15:42
archiwalne
Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało o unieważnieniu konkursu "Zapewnienie wkładów własnych na realizację przedsięwzięć humanitarnych na Bliskim Wschodzie ze źródeł innych niż budżet RP 2017 II edycja".

W ramach konkursu „Zapewnienie wkładów własnych na realizację przedsięwzięć humanitarnych na Bliskim Wschodzie ze źródeł innych niż budżet RP 2017 II edycja”, została złożona jedna oferta nie spełniająca kryteriów oceny wskazanych w Regulaminie konkursu.

W związku z tym, na podstawie art. 18a ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. 2016, poz. 1817 z późn.zm.), konkurs „Zapewnienie wkładów własnych na realizację przedsięwzięć humanitarnych na Bliskim Wschodzie ze źródeł innych niż budżet RP 2017 II edycja” został unieważniony.

 

 

 

 

 


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Data wydarzenia: od 2017-05-12 do 2017-06-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • działalność międzynarodowa
  • pomoc humanitarna