Przejdź do treści głównej

Konkurs dla grup nieformalnych i organizacji pozarządowych

autor(ka): Natalia Gniatczyk-Kuczyńska
2017-05-12, 13:03
archiwalne
Zapraszamy do udziału w konkursie Centrum dla Rodziny na najlepsze projekty w obszarze działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, mających na celu aktywizowanie lokalnych społeczności wokół zadań związanych z rodziną, macierzyństwem i rodzicielstwem o charakterze dobra wspólnego. Nabór nadal trwa!!!

Stowarzyszenie Instytut Zachodni i Stowarzyszenie Dorośli-Dzieciom zapraszają grupy nieformalne (co najmniej 3 osoby posiadające Patrona w postaci organizacji pozarządowej) i organizacje pozarządowe z całej Polski do udziału w konkursie na Mikrogranty Centrum dla Rodziny współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w zakresie aktywności, wspierania rodziny, macierzyństwa i rodzicielstwa. Kwota udzielanego Mikrograntu to 5.000 zł.

Głównym założeniem Konkursu jest zachęcenie mieszkańców i lokalnych organizacji do działań dla dobra wspólnego. Promowane będą działania i inicjatywy na rzecz aktywności, wspierania rodziny, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Podmioty zainteresowane udziałem w konkursie muszą mieć zapis w statucie, iż mogą podejmować działania na rzecz rodziny (również Patron grupy nieformalnej).

Do dyspozycji potencjalnych Realizatorów Mikrograntów będzie uruchomiona infolinia, obsługiwana w każdy wtorek w godzinach 8.00-11.00 oraz w czwartek 12.00-15.00 pod numerem telefonu 784 878 240 . Zachęcamy również do korzystania z kontaktu mailowego pod adresem .

Szczegółowe informacje oraz dokumenty konkursowe znajdują się na stronie internetowej www.dzialamyrazem.pl.

Zapraszamy!

Nabór ofert trwa!!!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Instytut Zachodni
Miejsce: Stowarzyszenie Instytut Zachodni, Wojskowa, Poznań,
Data wydarzenia: od 2017-05-12 do 2017-07-31
Organizator:

Stowarzyszenie Instytut Zachodni

Adres:

Wojskowa, Poznań, woj. WP

Tel.:

784 878 240

E-mail:

ngo@dzialamyrazem.pl

Www:

http://www.siz.poznan.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • rodziny
  • rozwój lokalny