Przejdź do treści głównej

Łódź. Konkurs „Aktywator społeczny” o przyznanie pakietu rozwojowego w wysokości 3 000 zł

autor(ka): Małgorzata Wlaźlak
2017-05-08, 10:42
archiwalne
Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "Ja-Ty-My" ogłasza drugą edycję konkursu „Aktywator społeczny” o przyznanie pakietu rozwojowego w wysokości 3 000 zł. Zgłoszenia można przesyłać do 13 czerwca 2017 r. do godz. 16:00.

Ogłaszamy drugą edycję konkursu „Aktywator społeczny” o przyznanie pakietu rozwojowego w wysokości 3 000 zł. Do udziału zapraszamy:

● organizacje mające siedzibę na terenie jednego z następujących powiatów: brzezińskiego, kutnowskiego, łęczyckiego, łowickiego, poddębickiego, skierniewickiego, miasta Skierniewice, zgierskiego oraz prowadzące działalność na terenie jednego lub kilku z wyżej wymienionych powiatów województwa łódzkiego,

● grupy nieformalne, składające się minimum z 3 osób fizycznych w rozumieniu przepisów KC uczące się/pracujące/zamieszkujące na terenie jednego z następujących powiatów: brzezińskiego, kutnowskiego, łęczyckiego, łowickiego, poddębickiego, skierniewickiego, miasta Skierniewice, zgierskiego oraz prowadzące działalność na terenie jednego lub kilku z wyżej wymienionych powiatów województwa łódzkiego.

Szczegóły konkursu wraz z informacjami na temat kwalifikowalności podmiotów ubiegających się o wsparcie oraz wydatków w ramach pakietu rozwojowego znajdują się na naszej stronie: http://wsparciespoleczne.pl/ogloszenie/oglaszamy-konkurs-na-pakiet-rozwojowy-aktywator-spoleczny-w-2017-r-projekt-owes/

Na zgłoszenia czekamy do dnia 13 czerwca 2017 r. do godz. 16:00.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "Ja-Ty-My"
Miejsce: 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, 90-558 Łódź, woj. łódzkie
Data wydarzenia: od 2017-05-08 do 2017-06-13
Organizator:

Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "Ja-Ty-My"

Adres:

28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, 90-558 Łódź, woj. LD

Tel.:

796 141 430

E-mail:

biuro@wsparciespoleczne.pl

Www:

http://www.wsparciespoleczne.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia społeczna
  • grupy nieformalne
  • konkursy interdyscyplinarne
  • organizacje pozarządowe