Przejdź do treści głównej

Ruszyła piąta edycja konkursu grantowego „To dla mnie ważne” Fundacji Aviva

autor(ka): Karolina Kanar-Kossobudzka
2017-05-05, 17:34
archiwalne
Konkurs grantowy To dla mnie ważne
Celem konkursu jest wsparcie najmłodszych dzieci w ich rozwoju, pomocy w edukacji oraz wzmacnianiu ich pasji i talentów. Na realizację takich działań można wygrać do 50 tys. złotych dofinansowania. Zgłoszenia pomysłów przyjmowane są do 21 maja na www.todlamniewazne.pl.

„To dla mnie ważne” to konkurs społeczny skierowany do lokalnych społeczności, który wsłuchuje się w oddolne potrzeby mieszkańców i pomaga je zrealizować. Tegorocznym celem jest wsparcie dzieci do 13 r.ż. w ich rozwoju, edukacji, zdobywaniu wiedzy oraz rozwijaniu swoich pasji i kompetencji (w tym kompetencji cyfrowych).

Jakiego typu inicjatywy można zgłaszać?

Doposażenie świetlic, zakup sprzętu edukacyjnego, pomocy naukowych, sprzętu pomagającego rozwijać dziecięce hobby, stworzenie aplikacji mobilnych pomagających w zdobywaniu wiedzy. Wszystko to, aby jak najwięcej dzieci miało równe szanse w rozwijaniu swoich umiejętności.

Jak wygrać grant?

Inicjatywy należy zgłaszać na stronie internetowej www.todlamniewazne.pl, gdzie znajduje się prosty formularz. Zgłoszenia mogą dokonać fundacje, stowarzyszenia, świetlice, szkoły, przedszkola, gminy, ale także poszczególni mieszkańcy pragnący realizować lokalnie społeczne aktywności.

Po zakończeniu etapy zgłaszania pomysłów rozpocznie się internetowe głosowanie, które potrwa od 22 maja do 11 czerwca. Sympatycy poszczególnych inicjatyw wskażą 20 najciekawszych pomysłów, które dostaną się do finału. Ostatecznie to jury wskaże laureatów, którzy otrzymają dofinansowanie do realizacji swoich inicjatyw. Poznamy ich pod koniec czerwca.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Aviva
Data wydarzenia: od 2017-04-25 do 2017-05-21
Organizator:

Fundacja Aviva

Adres:

Inflancka 4B, 00-189 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

+48 606 356 742

E-mail:

karolina.kanar-kossobudzka@aviva.pl

Www:

http://www.todlamniewazne.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • edukacja