Przejdź do treści głównej

Konkurs dotacyjny: „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Utrzymaj równowagę 60+”

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-04-19, 12:42
archiwalne
Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił II konkurs ofert na realizację Działania 1 pn.: „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Utrzymaj równowagę 60+”, zgodnie z ustawą o zdrowiu publicznym. Oferty należy składać do 4 maja 2017 r.

Przedmiotem II konkursu jest Działanie 1 „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Utrzymaj równowagę 60+”, które polega na zorganizowaniu 8 zajęć rekreacyjno-ruchowych z zakresu gerontoprofilkatyki ruchowej (zwanych dalej zajęciami rekreacyjno-ruchowymi), obejmujących łącznie:

  • edukację zdrowotną dotyczącą m.in.: korzyści zdrowotnych wynikających z regularnych ćwiczeń, wpływu aktywności fizycznej na zdrowie seniora, w tym na jego zdrowie psychiczne i umacnianie sprawności funkcji poznawczych.
  • część praktyczną oferującą: rozgrzewkę, ćwiczenia z zakresu gerontologii ruchowej (zawierające elementy ćwiczeń aerobowych, wzmacniających siłę mięśni i stawów, pomagających utrzymać równowagę oraz ćwiczeń rozciągających).

Zajęcia rekreacyjno-ruchowe będą zorganizowane w 4 miejscowościach województwa łódzkiego, tj. w Zgierzu, Pabianicach, Brzezinach i Tomaszowie Mazowieckim. W każdej miejscowości odbędą się po dwa zajęcia.

Termin składania ofert upływa 4 maja 2017 roku, godz.16.00.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Data wydarzenia: od 2017-04-19 do 2017-05-04
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 1

Skomentuj

KOMENTARZE

  • [+] Rozwiń komentarz konkurs ~Angela82 20.04.2017, 04:52 za ten budżet to Wy sobie towarzysze zróbcie imprezę integracyjną. Szkoda papieru na drukowanie wniosku. ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • ochrona zdrowia
  • rekreacja
  • seniorzy