Przejdź do treści głównej

Konkurs „Adamed dla Seniora” – szansa na 10000 zł dla organizacji z całej Polski

autor(ka): Paulina Czaplińska
2017-04-14, 15:59
archiwalne
Grupa Adamed zaprasza do zgłaszania pomysłów na działania aktywizujące osoby starsze. Do 23 czerwca 20017 r. przyjmowane będą projekty, zadaniem których jest zwrócenie uwagi na ciągle istniejący problem niewykorzystanego potencjału seniorów. Konkurs ma charakter ogólnopolski i przeznaczony jest dla podmiotów aktywnie działających z myślą o nich.

Jak wziąć udział

Aby wziąć udział w konkursie „Adamed dla Seniora” wystarczy zgłosić projekt realizowanej lub planowanej inicjatywny, poprzez: pocztę tradycyjną, elektroniczną lub formularz dostępny na stronie: adamed.com.pl/pl/adamed-dla-seniora/.

Proste zasady konkursowe

Każde nadesłane zgłoszenie powinno zawierać: dane organizacji, prezentację dotychczasowych działań na rzecz seniorów oraz opis aktywności na jaką przeznaczyłby nagrodę wraz z szacowaną liczbą uczestników przedsięwzięcia. Jedna organizacja może przesłać maksymalnie trzy propozycje.

Pod uwagę Jury będzie brało takie kryteria jak: intensywność dotychczasowo prowadzonych działań, ich jakość i przejrzystość, uwzględnienie potrzeb osób starszych oraz atrakcyjność i kreatywność zgłaszanego projektu.

Trzy zwycięskie inicjatywy ogłoszone zostaną 13 września. Spośród nadesłanych zgłoszeń Jury wybierze trzy najlepsze projekty, które otrzymają dofinansowanie w kwocie po 10 000 zł każda.

Zgłoszenia do akcji trwają do 23 czerwca poprzez wypełnienie formularza na stronie: adamed.com.pl/pl/adamed-dla-seniora/

***

Grupa Adamed - to polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która powstała od podstaw, na bazie polskiej myśli naukowej i własnych patentów. Jest producentem ponad 250 produktów nowej generacji, oferowanych zarówno polskim jak i zagranicznym pacjentom z ponad 60 krajów świata. Posiada swoje przedstawicielstwa: w Rosji, Hiszpanii, Kazachstanie, Czechach, na Słowacji i Ukrainie. Obecnie zatrudnia około 1700 osób. Od ponad 16 lat firma prowadzi własną innowacyjną działalność badawczo-rozwojową. Tworzy konsorcja naukowo-przemysłowe z wiodącymi uniwersytetami oraz instytutami naukowymi, w kraju i za granicą. Własność intelektualna firmy chroniona jest kilkudziesięcioma patentami.

Kontakt dla mediów:

Aleksandra Adrian

Biuro Prasowe

Grupa Adamed

tel.: +48 519 021 080

e-mail:


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Walk PR
Data wydarzenia: od 2017-04-14 do 2017-06-23
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 4 1

Skomentuj

KOMENTARZE

  • promowanie ubostwa ~EWA 19.04.2017, 11:44 projekt o wartosci 10 000 zł to promowanie ubostwa wsrod osob pracujacych, przeciez 10 000 zl to zaledwie wystarczy na 2 pensje przez miesiac dla dwoch pracownikow sredniego szcezbla.... za co maja zyc ludzie pracujacy w NGOsach.... takie kwoty na projekty powinny byc ZABRONIONE!!!! ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja
  • integracja społeczna
  • polityka społeczna
  • seniorzy