Przejdź do treści głównej

Konkurs dotacyjny: Wrocławskie Święto Rowerzysty 2017

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-04-13, 17:02
archiwalne
pixabay.com, CC0 Public Domain
Prezydent Wrocławia ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. Wrocławskie Święto Rowerzysty 2017. Oferty należy składać do 4 maja 2017 r.

Zadanie ma polegać na:
- Zorganizowaniu i przeprowadzeniu w dniu 11 czerwca 2017 przejazdu rowerzystów ulicami Wrocławia (czas przejazdu do 2 godzin)
- Zorganizowaniu i przeprowadzeniu pikniku rodzinnego na zakończenie przejazdu rowerzystów ulicami Wrocławia ( wraz z niezbędną obsługą techniczną i infrastrukturą)
- Zorganizowaniu i przeprowadzeniu warsztatów edukacyjnych promujących ekologiczny styl życia. podczas pikniku rodzinnego.
- Zorganizowaniu i przeprowadzeniu konkursów związanych z promocją ekologicznych idei i alternatywnego transportu, podczas pikniku rodzinnego. Impreza powinna być wypromowana w sposób zapewniający dotarcie do jak największej liczby odbiorców.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Miasta Wrocławia
Data wydarzenia: od 2017-04-13 do 2017-05-04
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • komunikacja, transport
  • rowery