Przejdź do treści głównej

Konkurs dotacyjny: Turystyka i krajoznawstwo - finansowanie wkładów własnych do programu Interreg VA Republika Czeska – Polska

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-04-11, 14:10
archiwalne
Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie turystyki i krajoznawstwa w latach 2017-2020 na finansowanie/współfinansowanie wkładów własnych do projektów, w ramach których organizacje pozarządowe/inna uprawnione podmioty pozyskały lub planują pozyskać środki finansowe z programu Interreg VA Republika Czeska – Polska. Oferty należy składać do 5 maja 2017 r.

Każda oferta powinna zostać przygotowana za pomocą aplikacji Generator eNGO, dostępnej na stronie: www.opolskie.engo.org.pl .

Oferty dotyczące finansowania/dofinansowania wkładu własnego na realizację zadań publicznych, na które Podmiot pozyskał lub planuje pozyskać środki ze źródeł zewnętrznych spoza Województwa Opolskiego, należy złożyć w dwóch wersjach o tej samej, spójnej sumie kontrolnej:

  • w wersji elektronicznej w aplikacji Generator eNGO dostępnej na stronie: opolskie.engo.org.pl,
  • w wersji papierowej wygenerowanej z wersji elektronicznej w pliku PDF, w zamkniętej kopercie do 5 maja 2017 r. do godz. 15.30 w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, pok. 150 lub pok. 151, ul. Piastowska 14 w Opolu lub w sekretariacie Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki znajdującym się przy ul. Żeromskiego 3 w Opolu.

O zachowaniu terminu decyduje data wpływu oferty w wersji papierowej i elektronicznej do Urzędu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs

 


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
Data wydarzenia: od 2017-04-11 do 2017-05-05
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rekreacja
  • turystyka, podróże
  • współpraca międzynarodowa