Przejdź do treści głównej

Toruń. Konkurs dotacyjny: Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego - obchody Roku Rzeki Wisły

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-03-20, 12:50
archiwalne
Prezydent Miasta Torunia ogłosił otwarty konkurs ofert na wykonanie w roku 2017 zadania publicznego gminy w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w ramach obchodów Roku Rzeki Wisły. Oferty należy składać do 10 kwietnia 2017 r.

Zadanie polega na organizacji w terminie od 1 czerwca do 30 września 2017 r. na Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu wydarzeń kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych związanych z ustanowieniem przez Sejm RP roku 2017 Rokiem Rzeki Wisły, uwzględniających historyczne, naturalne, kulturowe i turystyczne walory tej rzeki.

Zadanie może być realizowane w różnych formach, w szczególności poprzez organizację niekomercyjnych przedsięwzięć mających na celu informowanie i pokazywanie wiślanego dziedzictwa miasta oraz jego związków z Hanzą i eksponowanie w sposób widoczny dla publiczności i mediów informacji o Toruniu, m.in. takich jak: widowiska historyczne, pokazy, koncerty, przeglądy, spektakle, inscenizacje, festiwale, pikniki.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Miasta Torunia
Data wydarzenia: od 2017-03-20 do 2017-04-10
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • animacja
  • kultura
  • sztuka
  • Wisła