Przejdź do treści głównej

Stypendia dla rodzin z dziećmi w ciężkim stanie klinicznym

autor(ka): Monika Pinkowska
2017-03-20, 10:14
archiwalne
Do 9 kwietnia 2017 roku mogą składać wnioski o stypendia rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym.

Program Pomocy Dzieciom Stowarzyszenia SPES jest skierowany do znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej rodzin, opiekujących się dziećmi, które na skutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym. Są to dzieci wymagające wsparcia funkcji życiowych za pomocą respiratora bądź koncentratora tlenu, karmienia dojelitowego lub pozajelitowego, innych całodobowych specjalistycznych zabiegów opiekuńczych i pielęgnacyjnych.

Najbardziej potrzebującym rodzinom przyznajemy na okres jednego roku stypendium oraz pomoc w innych formach. Obecnie przystępujemy do realizacji V edycji Programu. Wnioski o przyznanie stypendium na lata 2017/2018 przyjmujemy do dnia 9 kwietnia 2017 roku.

Szczegółowe informacje oraz dostęp do aplikacji umożliwiającej złożenie wniosku znajdują się na stronie: www.dla-dzieci.spes.org.pl


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie na rzecz Niepełnosprawnych SPES
Data wydarzenia: od 2017-03-20 do 2017-04-09
Organizator:

Stowarzyszenie na rzecz Niepełnosprawnych SPES

Adres:

Kościuszki 46, 40-048 Katowice, woj. SL

Tel.:

32 205 38 80

Faks:

32 445 37 54

E-mail:

spes@spes.org.pl

Www:

http://www.spes.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ochrona zdrowia
  • rodziny