Przejdź do treści głównej

Sięgnij po grant na innowacje społeczne - nabór pomysłów trwa do 29 marca!

autor(ka): Agnieszka Gentsch-Piasek
2017-03-20, 09:30
archiwalne
Wielkopolski Inkubator Innowacji Społecznych zaprasza do składania pomysłów na innowacje społeczne w usługach opiekuńczych dla osób zależnych! Pomysły można zgłaszać do 29 marca. Najlepsze pomysły uzyskają grant w wysokości średnio 50 tys. zł, max. 100 tys. zł.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do opisania swojego pomysłu na specjalnie do tego przygotowanym formularzu, dostępnym na stronie www.inkubatorwins.pl.

Formularz jest krótki, prosty do wypełnienia i przyjazny dla osoby wypełniającej. Intencją Inkubatora jest aby za jego pomocą dowiedzieć się jaka jest istota innowacji i czy odpowiada na lokalne potrzeby osób zależnych z Wielkopolski. Na pomysły czekamy do 29 marca!!!!

Liczy się POMYSŁ!!!!

Potencjalnym innowatorem może być każdy! Osoba fizyczna, grupa nieformalna, podmioty publiczne i niepubliczne, organizacje pozarządowe, wszyscy, którzy posiadają pomysł na innowację społeczną dotyczącą usług opiekuńczych dla osób zależnych.

Strona projektu: www.inkubatorwins.pl

Inkubator powołany został w ramach projektu „Przepis na wielkopolską innowację społeczną - usługi opiekuńcze dla osób zależnych”.

Projekt realizowany jest w ramach konkursu Ministerstwa Rozwoju w IV Osi Priorytetowej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 4.1 Innowacje społeczne, jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Dofinansowanie projektu z UE: 2612211,64 zł.


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: www.inkubatorwins.pl
Miejsce: Regionlany Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, ul. nowowiejskiego 11, Poznań,
Data wydarzenia: od 2017-03-20 do 2017-03-29
Organizator:

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu

Adres:

ul. F. Nowowiejskiego 11, 61-731 Poznań, woj. WP

Tel.:

61 851 67 326

Faks:

61 851 56 35

E-mail:

agnieszka.gentsch-piasek@rops.poznan.pl

Www:

http://www.rops.poznan.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • chorzy
  • innowacje
  • integracja społeczna
  • polityka społeczna
  • rodziny
  • seniorzy