Przejdź do treści głównej

Dwa nabory wniosków: Trzeci program działań UE w dziedzinie zdrowia 2014-2020

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2017-03-20, 09:38
archiwalne
Ministerstwo Zdrowia. Fot. Tomasz Kaczor, ngo.pl
Agencja Wykonawcza ds. Konsumentów, Zdrowia, Rolnictwa i Żywności (Chafea) opublikowała dwa zaproszenia do składania wniosków w ramach trzeciego programu działań Unii Europejskiej w dziedzinie zdrowia (2014–2020): dotacje na projekty oraz dotacje na działalność. Terminy składania wniosków: 15 czerwca 2017 r.

Aktualne nabory:

  • zaproszenie do składania wniosków o przyznanie wkładu finansowego na konkretne działania w formie dotacji na projekt,
  • zaproszenie do składania wniosków o przyznanie wkładu finansowego na funkcjonowanie organizacji pozarządowych (dotacje na działalność).

Terminy składania wniosków w internecie: 15 czerwca 2017 r.

Wszystkie informacje, w tym decyzja Komisji z dnia 26 stycznia 2017 r. w sprawie przyjęcia programu pracy na 2017 r. wdrażającego trzeci program działań UE w dziedzinie zdrowia (2014–2020) oraz w sprawie wyboru, przyznania i innych kryteriów w zakresie wkładów finansowych w działania w ramach niniejszego programu, są dostępne na stronie internetowej Agencji Wykonawczej ds. Konsumentów, Zdrowia, Rolnictwa i Żywności (Chafea) pod adresem: http://ec.europa.eu/chafea/news/news493.html.
 

We wszystkich 28 państwach członkowskich Unii Europejskiej wyznaczono Krajowe Punkty Kontaktowe (National Focal Points). Od 1 stycznia 2013 r. w Polsce funkcję tę pełni Departament Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Zdrowia.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

Krystyna Drogoń
Ministerstwo Zdrowia - Departament Współpracy Międzynarodowej
telefon: 22 53 00 187
e-mail:


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.


Informacja pochodzi ze stron internetowych instytucji europejskich.

Źródło: Agencja Wykonawcza ds. Konsumentów, Zdrowia, Rolnictwa i Żywności (Chafea)
Data wydarzenia: od 2017-03-15 do 2017-06-15
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 1

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • ochrona zdrowia