Przejdź do treści głównej

Ogólnopolski konkurs mikrograntów "Centrum dla Rodziny"

autor(ka): Natalia Gniatczyk-Kuczyńska
2017-03-28, 09:01
archiwalne
ŻródłOP: http://www.sxc.hu/browse.phtml?f=download&id=1181526; fot.: http://www.sxc.hu/profile/dynamix
Konkurs mikrograntów "Centrum dla Rodziny", realizowany w ramach projektu współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, jest skierowany do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z całej Polski w zakresie aktywności, wspierania rodziny, macierzyństwa i rodzicielstwa. Nabór ofert już trwa! Głównym założeniem Konkursu jest zachęcenie lokalnych organizacji pozarządowych i mieszkańców do działań dla dobra wspólnego.

Stowarzyszenie Instytut Zachodni i Stowarzyszenie Dorośli-Dzieciom zapraszają organizacje pozarządowe i grupy nieformalne (co najmniej 3 osoby posiadające Patrona w postaci organizacji pozarządowej) z całej Polski do udziału w konkursie mikrograntów pn. „Centrum dla Rodziny” współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w zakresie aktywności, wspierania rodziny, macierzyństwa i rodzicielstwa. Kwota udzielanego mikrograntu to 5.000 zł.

Głównym założeniem Konkursu jest zachęcenie lokalnych organizacji pozarządowych i mieszkańców do działań dla dobra wspólnego. Podmioty zainteresowane udziałem w konkursie muszą mieć zapis w statucie, iż mogą podejmować działania na rzecz rodziny, rodzicielstwa, macierzyństwa (również Patron grupy nieformalnej).

Realizator będzie mógł złożyć maksymalnie dwie oferty na mikrogrant, a minimalny czas realizacji jednego mikrograntu, to nie mniej niż 90 dni. Mikrogranty będą realizowane w okresie od 20 kwietnia do 31 października 2017 r. Ubiegający się o wsparcie będą mogli liczyć na doradztwo ekspertów tak w trakcie składania Ofert, jak i później na etapie ich realizacji oraz podczas rozliczania.

Do dyspozycji potencjalnych realizatorów mikrograntów będzie uruchomiona infolinia, obsługiwana w każdy wtorek w godzinach 8.00-11.00 oraz w czwartek 12.00-15.00 pod numerem telefonu 784 878 240. Zachęcamy również do korzystania z kontaktu mailowego pod adresem .

Szczegółowe informacje oraz dokumenty konkursowe znajdują się na stronie internetowej www.dzialamyrazem.pl.

Zapraszamy!

Nabór ofert już trwa!!!


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Instytut Zachodni
Data wydarzenia: od 2017-03-16 do 2017-07-31
Organizator:

Stowarzyszenie Instytut Zachodni

Adres:

Wojskowa, Poznań, woj. WP

Tel.:

784 878 240

E-mail:

ngo@dzialamyrazem.pl

Www:

http://dzialamyrazem.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • integracja społeczna
  • polityka społeczna
  • rodziny
  • wychowanie