Przejdź do treści głównej

Dotacje na "wkład własny"

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-03-02, 15:12
archiwalne
Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłosił otwarty konkurs ofert na dofinansowanie w roku 2017 zadań własnych realizowanych przez organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego. Oferty można składać do 29 września 2017 r. lub do wyczerpania zapasów.

Głównym celem ogłoszenia otwartego konkursu ofert na dofinansowanie w roku 2017 zadań własnych realizowanych przez organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego z udziałem środków zewnętrznych jest wsparcie realizacji zadań publicznych.

Ponadto możliwość uzyskania przez organizacje pozarządowe środków finansowych na „wkład własny”, włączenie podmiotów III sektora w rozwiązywanie problemów społecznych i zwiększenie ich potencjału oraz wsparcie projektów adresowanych do mieszkańców województwa podkarpackiego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Data wydarzenia: od 2017-03-02 do 2017-09-29
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • konkursy interdyscyplinarne