Przejdź do treści głównej

Trwa rekrutacja do siódmej edycji programu stypendialnego Fundacji EFC

autor(ka): Agata Bańkowska
2017-02-21, 14:52
archiwalne
Trwa rekrutacja do siódmej edycji programu stypendialnego „Marzenie o Nauce”. Wnioskiem zgłoszeniowym I fazy rekrutacji jest wyłącznie formularz on-line wysłany przez Kandydata w terminie od 15 lutego do 31 marca 2017 roku za pośrednictwem strony internetowej Fundacji. Wyniki I fazy zostaną ogłoszone 13 kwietnia 2017 roku.

Program „Marzenie o Nauce” adresowany jest do uczniów III klas gimnazjów, którzy uzyskali średnią ocen za I semestr III klasy co najmniej 4,5 i zamieszkują na stałe w miejscowości do 30 tysięcy mieszkańców. Dochód na jedną osobę w gospodarstwie domowym kandydata nie może przekraczać 900 zł netto. Warunkiem otrzymania stypendium jest przyjęcie do jednego z liceów współpracujących z Fundacją (pełna lista placówek udostępniona jest na stronie www.efc.edu.pl).

W ramach stypendium Fundacja EFC pokrywa opłaty szkolne, koszty ubezpieczenia oraz zakwaterowania i wyżywienia w szkolnej bursie, udostępnia podręczniki, finansuje wycieczki klasowe i naukę języka angielskiego, a podczas ferii i wakacji zapewnia swoim Stypendystom wyjazdy na obozy narciarskie i windsurfingowe.

Wszystkim Kandydatom życzymy powodzenia!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja EFC
Miejsce: Warszawa, Mokotowska, 00-533 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2017-02-21 do 2017-03-31
Organizator:

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC

Adres:

Mokotowska 63 lok. 60, 00-533 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

606 770 955

E-mail:

biuro@efc.edu.pl

Www:

http://www.efc.edu.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • młodzież