Przejdź do treści głównej

Konkurs dotacyjny: Rozwój zawodowy realizatorów prowadzących „Centra Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży”

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-02-17, 17:29
archiwalne
Prezydent Wrocławia ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. Doskonalenie organizacji pracy oraz podnoszenie kompetencji merytorycznych realizatorów prowadzących „Centra Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży”. Oferty należy składać do 13 marca 2017 r.

Zadanie polega na:
1. Prowadzeniu warsztatów, szkoleń specjalistycznych i konsultacji merytorycznych doskonalących kompetencje merytoryczne i organizacyjne pracy kierowników i wychowawców,
2. Promowaniu działań służących kształceniu liderów pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną,
3. Organizowaniu dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców/opiekunów prawnych działań integracyjnych poprawiających jakość funkcjonowania w rodzinie i grupie rówieśniczej,
4. Prowadzeniu strony internetowej promującej działalność Centrów rozwoju i aktywności dzieci i młodzieży, będącej jednocześnie platformą wymiany doświadczeń oraz inspiracją dla placówek o podobnym profilu działalności.

Zadanie powinno być realizowane w oparciu o aktualną wiedzę dotyczącą promowania zdrowia i profilaktyki uzależnień, przeciwdziałania przemocy, dyskryminacji na tle narodowościowym, rasowym i światopoglądowym.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Miasta Wrocławia
Data wydarzenia: od 2017-02-17 do 2017-03-13
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • edukacja pozaformalna
  • oświata