Przejdź do treści głównej

Konstancin-Jeziorna. Otwarty konkurs ofert: Ochrona środowiska

autor(ka): Patryk Siepsiak
2017-02-10, 10:45
archiwalne
Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna ogłosił otwarty konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu ochrony środowiska. Organizacje pozarządowe oraz inne uprawnione podmioty na złożenie oferty mają czas do 2 marca 2017 r.

Dla kogo i na co?

Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie i ma formę wsparcia realizacji poniższych zadań:

  • Edukacja ekologiczna wśród dzieci i młodzieży szkolnej oraz dorosłych mieszkańców gm. Konstancin-Jeziorna poprzez organizację szkoleń, warsztatów, prelekcji, happeningów, itp.
  • Organizacja dla dzieci i młodzieży szkolnej konkursów i imprez popularyzujących wiedzę przyrodniczą oraz z zakresu ochrony środowiska.

Wysokość środków przeznaczonych na dofinansowanie powyższych przedsięwzięć to łącznie 15 tys. zł.

Termin składania ofert

Stowarzyszenia i inne podmioty uprawnione do udziału w konkursie na złożenie oferty mają czas do 2 marca 2017 r., do godz. 14.00. Przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016 r. obowiązują nowe wzory ofert realizacji zadań publicznych.

Więcej informacji

Szczegóły w załączonym poniżej ogłoszeniu o konkursie oraz na stronie internetowej: www.konstancinjeziorna.pl. Więcej informacji można uzyskać w Biurze Komunikacji Społecznej UMiG przy ul. Warszawskiej 23 (nr tel. 22 201 19 73).


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
Data wydarzenia: od 2017-02-10 do 2017-03-02
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja ekologiczna
  • ekologia, środowisko
  • młodzież
  • ochrona przyrody