Przejdź do treści głównej

Konkurs na stypendia Kirklanda 2017/2018

autor(ka): Urszula Sobiecka
2017-01-09, 14:53
archiwalne
Stypendia dla kandydatów z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Mołdawii, Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Kazachstanu i Kirgistanu na 2-semestralne studia lub 1-semestralne indywidualne pobyty badawcze na polskich uczelniach.

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Fundacja Liderzy Przemian ogłaszają kolejną edycję konkursu im. Lane’a Kirklanda na dwusemestralne studia uzupełniające oraz na 4-miesięczne pobyty badawcze (Program Kirkland Research) dla kandydatów z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Mołdawii, Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Kazachstanu i Kirgistanu.

Program Kirklanda adresowany jest do posiadających wyższe wykształcenie młodych liderów zainteresowanych rozwojem demokracji, gospodarki i społeczeństwa obywatelskiego w swoich krajach i w regionie. Realizacja Programu odbywa się w ramach studiów na polskich uczelniach oraz minimum 2-tygodniowych staży zawodowych w instytucjach państwowych lub prywatnych.

Program Kirkland Research jest odpowiedzią na potrzebę krótkoterminowych staży badawczo-naukowych dla osób mających już ugruntowaną pozycję naukową. Stypendium przewidziane jest na okres od połowy września do końca stycznia (I semestr).

ZGŁOSZENIA KANDYDATÓW do 1 marca 2017 r.

Szczegóły dotyczące Programu Kirklanda i Kirkland Research Program dostępne są na stronie: http://www.kirkland.edu.pl oraz www.leadersofchange.pl


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: informacja własna
Miejsce: Fundacja Liderzy Przemian, al. Jerozolimskie 133 lok 56, 02-304 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2017-01-10 do 2017-03-01
Organizator:

Fundacja Liderzy Przemian

Adres:

al. Jerozolimskie 133 lok 56, 02-304 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

607 177 715

E-mail:

anna.wiecek@kirkland.edu.pl

Www:

http://www.leadersofchange.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • demokracja
  • działalność międzynarodowa
  • gospodarka
  • nauka i technika
  • społeczeństwo obywatelskie
  • współpraca międzynarodowa