Przejdź do treści głównej

Erasmus+: UE wspiera sieci tematyczne – konkurs wniosków 2017

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2016-11-30, 21:54
archiwalne
Narodowa Agencja Programu Erasmus+ informuje, że Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków na projekty mające na celu wsparcie europejskich sieci organizacji działających w trzech obszarach: kompetencje kluczowe i umiejętności podstawowe, edukacja migrantów (dzieci oraz osoby młode), nauczyciele i liderzy szkół.

Zaproszenie jest skierowane zarówno do instytucji działających w obszarze edukacji, zarówno kreujących politykę, jak i praktyków, decydentów, a także instytucji badawczych.

Komisja Europejska planuje wsparcie tych sieci tematycznych w ramach czteroletniego projektu z dofinansowaniem na poziomie od 300 000 do 400 000 euro rocznie.

Termin składania wniosków upływa 22 lutego 2017 r.

Szczegółowe informacje znajdują się pod adresami:


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.


Informacja pochodzi ze stron internetowych instytucji europejskich.

Źródło: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Narodowa Agencja Programu Erasmus+
Data wydarzenia: od 2016-11-25 do 2017-02-22
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • młodzież
  • organizacje pozarządowe