Przejdź do treści głównej

Masz pomysł jak pomóc innym? Zgłoś go do Kompanii Wolontariuszy!

autor(ka): Kompania Piwowarska
2015-12-17, 12:53
archiwalne
16 grudnia br. startuje kolejna edycja programu „Kompania Wolontariuszy”. Najlepsze projekty charytatywne mogą liczyć na wsparcie finansowe oraz zaangażowanie pracowników-wolontariuszy z Kompanii Piwowarskiej. O dofinansowanie można zawalczyć zgłaszając pomysł na platformie programu.

Rusza świąteczna odsłona programu charytatywnego

Na zgłoszenie projektów od organizacji i instytucji organizatorzy świątecznej edycji Kompanii Wolontariuszy czekają do 31 grudnia. Każde zwycięskie przedsięwzięcie zostanie dofinansowane maksymalnie kwotą 10 tysięcy złotych i zyska wsparcie organizacyjne jednych z najbardziej zaangażowanych wolontariuszy w kraju – pracowników Kompanii Piwowarskiej.

Aby ubiegać się o wsparcie, organizacja powinna wypełnić formularz znajdujący się na stronie http://kompaniawolontariuszy.pl. Projekty mogą też zgłaszać sami pracownicy Kompanii Piwowarskiej, twórcy programu. Poparty przez wolontariusza z KP projekt przechodzi następnie weryfikację Rady Programowej. Tworzą ją doświadczeni pracownicy i wolontariusze browaru.

Kto może liczyć na pomoc? Wsparcie w ramach „Kompanii Wolontariuszy” jest spójne ze strategią zrównoważonego rozwoju KP „Postaw na Piwo”. Stąd zgłaszane projekty powinny być realizowane w ramach naszych 5 źródeł wzrostu: rozwój biznesu i społeczności, odpowiedzialne spożycie, oszczędzanie wody, czyste środowisko oraz wydajne i przyjazne uprawy. – skomentował Paweł Kwiatkowski, rzecznik prasowy Kompanii Piwowarskiej. – Zgodnie z naszym odpowiedzialnym podejściem do tematu alkoholu, projekty powinny być także skierowane do osób pełnoletnich. – dodał.

Regulamin Programu, formularz zgłoszeniowy i wszelkie szczegóły akcji znajdują się na platformie: kompaniawolontariuszy.pl.

„Kompania Wolontariuszy” to wieloletni program wolontariatu Kompanii Piwowarskiej, która jako firma prowadząca odpowiedzialny biznes, rozumie swoją społeczną rolę i podejmuje działania służące ludziom. Celem programu jest wsparcie organizacji pozarządowych i instytucji działających na rzecz dobra publicznego w realizacji ich działalności statutowej. Program dedykowany jest dla tych którzy z potrzeby serca, z energią i otwartością, angażują się w działalność społeczną na rzecz organizacji pozarządowych i określonych przepisami prawa instytucji. Wolontariusze dzielą się swoim czasem, umiejętnościami i wiedzą, a Kompania Piwowarska umożliwia takie działania oraz wspiera je finansowo i organizacyjnie.


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Kompania Piwowarska
Data wydarzenia: od 2015-12-17 do 2015-12-31
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 4

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • ekologia, środowisko
  • ochrona przyrody
  • problemy społeczne, uzależnienia, profilaktyka
  • rolnictwo
  • współpraca z biznesem